De rozentuin: Hun beslissing bepaalt haar toekomst

Lees en luister 30 dagen gratis

De rozentuin: Hun beslissing bepaalt haar toekomst

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.

De rozentuin: Hun beslissing bepaalt haar toekomst

Lees en luister 30 dagen gratis

Leun lekker achterover met de Nextory-app en vind je volgende verhaal tussen honderdduizenden luister- en e-books.

Van € 11,99/maand na de proefperiode. Direct opzegbaar.





De rozentuin: Hun beslissing bepaalt haar toekomst

4,4 22 Rating
13 h 37 min
De nieuwe roman De rozentuin van Tracy Rees, bekend van Het geheim van Silvermoor en Het familiegeheim van Florence Grace speelt zich af in het Londen van 1895. Olive Westallen leidt een zorgeloos maar vrij eenzaam leven in de majestueuze stadsvilla van haar ouders. Ze heeft grootse plannen voor haar toekomst, waar niet iedereen het mee eens zal zijn.

Haar vroegere buurmeisje Ottilie Finch geniet van haar nieuwe leven in Londen. Haar enige zorg is haar moeder, die aan een mysterieuze ziekte lijdt. Ondertussen is hun nieuwe dienstmeisje Mabs opgetogen over haar baan, die haar redt van een ruig leven op de werf.

Door een gevaarlijke ontdekking over Otillies moeder worden Olive, Ottilie en Mabs onverwachte bondgenoten, en raken ze verstrikt in de geheimen die de familie Finch naar Londen hebben gejaagd. Ze zullen samen moeten werken om zichzelf en hun geliefden te beschermen...

De rozentuin van Tracy Rees is een wervelende roman vol onverwachte wendingen en warmte. Voor de lezers van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Karen Swan.

‘Een warme, originele en vrolijke roman. Tracy Rees is een geboren verhalenverteller!’ — Rachel Hore

De rozentuin: Hun beslissing bepaalt haar toekomst is beschikbaar als luisterboek.

  • Luisterboek

    Gepubliceerd : 2022-03-28

    Taal: Nederlands

    Uitgeverij Luisterboek: Xander Uitgevers B.V.

    ISBN Luisterboek: 9789401617383

Laat meer zien

Dit is wat anderen aanspreekt in Nextory

Zo fijn om naar een goed boek te kunnen luisteren als ik in de auto, het vliegtuig of de trein zit.

AnitaAnita

Makkelijk te lezen en handig dat je de achtergrondkleur en lettergrootte in kunt stellen

PeterPeter

Snelle en vriendelijke klantenservice, een goed aanbod en een mooie gebruikersomgeving. Voortdurende ontwikkeling van de app.

AnnaAnna

4,4

22 Rating
  • Miriam

    2022-12-02

    Heerlijk boek!!

  • Alie

    2022-11-05

    Een mooi boek ter ontspanning,vooral prettig om de verschillende personen aan het woord te laten.

  • Marielle

    2022-10-06

    Mabs ontsnapt aan het harde werken in de haven doordat ze - tot haar verbazing - wordt aangenomen als gezelschapsdame van een getrouwde vrouw die aan een geheimzinnige ziekte lijdt. Ze krijgt een bijzondere band met Ottilie, de jongste dochter van het gezin Finch die vriendschap sluit met Olive, een ongetrouwde dame die een meisje heeft geadopteerd. In de loop van het boek wordt duidelijk waaraan de toestand van Abigail Finch te danken is. Mabs, Ottilie en Olive zorgen ervoor dat de toekomst van alle dames er rooskleurig gaat uitzien.

Meer laden
Download de app om een recensie achter te laten
img

Honderdduizenden verhalen wachten

Lees en luister zo veel je wilt. Je kiest zelf wanneer je je abonnement wilt veranderen of opzeggen.

image

Meer leesplezier dan ooit

Meer dan 11.000 lezers waarderen Nextory met 5 sterren in de App Store en Google Play.

image

Daag jezelf uit om te lezen

Stel jezelf je eigen leesdoel en volg je eigen leesstatistieken met de functies Leesuitdaging en Leesdagboek.

visa
amex
master